משפחת כהן-הוד - רמות, ירושלים

ביקשנו לשפץ דירה בת 5 חדרים שרכשנו, ולאחר התרשמות ממספר אנשי מקצוע בחרנו בך. הניסיון הרב שהבאת איתך, המקצועיות שהפגנת ובעיקר היכולת להתאים את השיפוץ לצרכים שלנו, למגבלות הכספיות ולזמן המועט שהיה לנו, הוכיחו שהבחירה היתה מוצלחת. חווית השיפוץ שלנו היתה נעימה וטובה בזכות ההתנהלות והעזרה שלך.
התוכניות שסיפקת לנו נתנו מענה לפרטים הקטנים ביותר ויחד עם כתב הכמויות המפורט יכולנו להתמקד בשיפוץ בדברים המרכזיים ולוותר על דברים אחרים כדי לעמוד בתקציב. חיברת אותנו לאנשי מקצוע טובים ואיכותיים וכשהתקציב לא התאים זרמת איתנו לכיוון מה שאפשרי. העבודה המשותפת שלך עם הקבלן תרמה מאוד לעבודה איכותית ולעמידה בכל הדרישות.
לאורך כל הדרך סייעת לנו 24/7 בכל שאלה על סוגי החומרים, הגוון, הצורה והגודל בסבלנות אינסופית. המטבח האסטטי שעיצבת לנו מתאים מאוד לצרכים שלנו ואנחנו נהנים מכל רגע בסלון המרווח, בחדרי השינה ובמקלחות המתוכננות ששופצו לאחר תכנון יצירתי. עבודות הנגרות שתכננת תורמות לקו הנקי של הבית ובזכות התאמתם המדויקת לצרכים שלנו נשמר הסדר בבית.
כיום, מספר חודשים לאחר הכניסה לדירה, אנו מעריכים אף יותר את עבודתך ורואים את הערך המוסף שהבאת איתך. תוך מגבלות תקציב וזמן סייעת לנו להגיע לדירה מתאימה ומקסימה, כאשר תמונות ה"לפני" ו"אחרי" מעוררות השתאות בקרב כל אחד שרואה אותם.
אנחנו רוצים להודות לך מאוד על המסירות הרבה והאכפתיות לאורך כל הדרך ומאחלים לך הרבה הצלחה בהמשך.
נשמח מאוד להמליץ עלייך.
משפחת כהן-הוד, רמות, ירושלים.

תמר בר און - רח' ענבר 27 מבשרת ציון

אפרת יקרה,

בסיומו של הליך השיפוץ והעיצוב של קומת הכניסה לביתנו, אני מוצאת חובה נעימה להודות לך.
העבודה "למתיחת הפנים" כללה תכנון של המרחב מחדש, מערך ריהוט, תוכנית חשמל, פרטי נגרות ייחודיים, תוכנית הריסה ובינוי שכללו בין היתר החלפת שירותי אורחים ותכנון הגינה.
כל אלו הוכנו על ידיך בתכניות מדויקות ומקצועיות שהועברו לגורמי הביצוע ליישום.
הגדרת עבורנו את הקונספט הכללי לעיצוב: בחירת צבעים, סגנון, חומרים ועוד, כך שיכולתי לצאת למסע רכישות כשאני מאד ממוקדת, ולהצליח לבחור נכון בתוך אינסוף האפשרויות. 
המדהים שהיטבת להגדיר מה מתאים עבורנו גם כשאני הייתי מבולבלת.
בחירה משותפת של גופי התאורה והקרמיקה היתה מאד מדויקת ומוצלחת.
תודה על ליווי מקצועי, נעים, על תגובותייך המהירות והענייניות, על הזמינות. על כך שידעת לכבד את הבחירות שלי במקרים בהם הן היו שונות מהצעותייך. התהליך היה נעים, מכבד, מפרה, ומהנה ביותר.
צדקת, אני אכן לא מזהה את הבית שלי, וכך גם התגובות של כל מי שנכנס אלינו. 
אני שמחה על שבחרתי להיעזר במעצבת להליך השיפוץ ועוד יותר שמחה שבחרתי אותך. 
מדובר בתהליך הדורש איש מקצוע הבקיא בתחום, ובסופו של דבר מדובר בהוצאה מוצדקת המביאה לחסכון בתקציב, קיצור בזמני העבודה, ולתוצאה שמעולם לא הייתי יכולה להגיע אליה לבד.
 
אשמח להמליץ עליך לכל גורם!
תמר בר און,  050-6233419
סטלה קורבלניקוב - משה קול 58/17 רמת בית הכרם

אפרת יקרה, אני רוצה להודות לך על עבודתך המקצועית והנעימה בשיפוץ ביתנו.

השיפוצים אצלנו כללו החלפת מטבח וחדר רחצה לצורך התאמתם לצרכינו המשתנים.

זו הפעם הראשונה שעשינו שיפוץ רציני עליו חלמתי מזמן. רק עכשיו, בסיום העבודות הבנתי

מה המשמעות של תפקיד המעצב. ללא עזרתה של אפרת היינו עושים לא מעט טעויות, חלקן

בלתי הפיכות או גורמות להוצאות נוספות.

אפרת למדה לעומק את הצרכים שלנו ואת האילוצים בשטח. היא הביעה את דעתה המקצועית

המנומקת, בלי לכפות אותה עלינו. היא כיבדה את הרצונות שלנו וגילתה רגישות רבה לחילוקי הדעות

ביננו ועזרה לנו להתגבר עליהם. (זה לא סוד ששיפוצים לפעמים גורמים למשברים במשפחה).

אפרת ליוותה אותנו בכל שלבי השיפוץ  - מהתכנון, הזמנת המטבח מחברת המטבחים, רכישת החמרים,

בחירת הקבלן ועד הפיקוח על הביצוע.

אפרת ללא ספק מהווה סמכות וכתובת לייעוץ למבצעי עבודות שיפוצים. היא אחראית מאד ועומדת

בלוחות הזמנים.

כבר חודשיים אני נהנית מאד מהבישולים במטבח החדש ומחדר הרחצה. אני מאד מרוצה וממליצה

על אפרת בחום ובהערכה רבה.

ניתן לפנות אלי בכל שאלה 050-6214587

משפחת בלכרמן - פנחס רוזן 5, ירושלים

אפרת סגל מימשה את חלומנו לדירה מודרנית ומעוצבת.

רכשנו דירה והחלטנו לבצע בה שיפוץ כללי ולעצב לטעמנו. אפרת ליוותה אותנו בתהליך זה בגישה המקצועית והאנושית שלה. אודות לתכנונה, שטח שלא היו מנוצל קודם בדירה הפך לפינת עבודה מקסימה, לפרוזדור עם ארון מעילים יפה ולארונות אחסון מודרניים נוספים אשר היוו לא רק פתרון שימושי אלא גם הוסיפו למראה של הדירה.

   היכולת המדהימה של אפרת להקשיב ללקוח ולהתאים את הפתרונות העיצוביים לטעמו האישי של כל אחד ויחד עם זאת להתעקש כשצריך ולהסביר את היתרונות של המוצע, מעידים על רמה מקצועית גבוהה ועל אהבה אמיתית למה שהיא עושה. לאורך כל הדרך הרגשנו, שאפרת ממשיכה לחשוב על הפרויקט גם מחוץ לפגישות או שיחות שקיימנו וראשה לא הפסיק לפעול ולהוליד רעיונות חדשים.

 בנוסף ליצירתיות, עבודתה של אפרת מאופיינת בדייקנות וחשיבה על כל הפרטים הטכניים והעיצוביים עד הקטן ביותר.

 גם התאמת פרטים, כמו פרקט ופנלים, למשל, בחירת גוונים של צבעי קירות, ועוד פרטים שונים שדורשים עין מקצועית ומנוסה כדי לדעת מה יראה עם מה בצורה מיטבית בדירה שלנו ולא רק בקטלוג.

והדובדבן של הפרויקט הוא המטבח שגם אותו אפרת תכננה, סייעה בבחירת חומרי גלם ואודות לכך קיבלנו מטבח שעונה לטעמנו, יפה ופונקציונלי גם יחד, משמח את העין ואת הלב של מי שעובד או יושב בו מסביב לשולחן.

אפרת, תודה מכל הלב על שעזרת להפוך את החלום למציאות!

אורית שטראוס - נגבה 14 ירושלים

She came, she listened and she conceptualized. Efrat is the consummate professional delicately blending her expertise and knowhow with her client's wishes. With great attention to each and every detail she won't rest until you are fully delighted with your new living space.

Efrat, gently guided me and  worked with me to create an interior that is both esthetically pleasing and highly practical. She is very organized,  diligent and conscientious, and no challenge or revision ever seemed to be too much.

Efrat was a dream to work with and I would not want anyone else on my team

 

I most highly recommend Efrat, to one and all! 

 

Orit Straus

נוגה - הברון הירש 14, קרית משה

בן משפחה, אותו ליוויתי בתהליך העבודה, ערך שיפוץ מקיף של דירה בירושלים שהיתה מתוכננת בצורה מיושנת וללא ניצול של השטח.
בתום חיפוש יסודי של אדריכלית פנים, שכלל פגישות עם לא מעט אדריכליות ומעצבות-פנים, נבחרה לפרויקט הגב' אפרת סגל.
 
הרושם של כולם מאפרת מן הפגישה הראשונה היה כזה: מקצוענית, אחראית, זריזה, שירותית, וכמובן, בעלת טעם מעולה!
הטעם העיצובי של אפרת, שהיה הטעם הנכון לנו, השתקף גם בפרויקטים שהוצגו באתר האינטרנט המרהיב שלה, בו גלשנו.
 
עם התקדם פרויקט השיפוץ, הסתבר שהרושם לא הכזיב. אפרת התגלתה כמתכננת מקצוענית לעילא. הקפידה בכל נושא מהותי, ידעה מתי להקשיח עמדתה ומתי להתפשר, ידעה להציע בעלי מקצוע איכותיים ולפעול ביחד עם אנשי מקצוע, מתי לבקר ומתי לאשר, מתי להתעקש ומתי להתפשר. אפרת היתה זריזה בעבודתה, מה שאפשר לנו לעמוד בלו"ז נוקשה של הפרויקט. אפרת היתה זמינה וקשובה לשאלותינו ומצאה פתרונות לסוגיות שעלו לאורך השיפוץ. אפרת סייעה לבחור חומרים ופריטים ותכננה ריהוט ייחודי, והכל בדיוק ובטוב טעם. אפרת ידעה לתכנן ולבחור הכל, כך ששטח הדירה ינוצל בצורה המיטבית עבור המשפחה שתתגורר בה, במקרה שלנו משפחה דתית. אפרת היתה מעורבת, מסורה ואכפתית והביאה אותנו בהצלחה אל קו הסיום, בו הוגשה דירה גם שימושית, גם מרשימה ונאה.
 
נהניתי לעבוד איתך, אפרת.
 
מאחלת לך המשך עבודה יצירתית ופרודוקטיבית והמשך הצלחה!

בועז ושרית עיני - הרותם 43 מעלה אדומים

אפרת היקרה

עכשיו כשהשיפוץ מאחורנו, אנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות לך מקרב לב על עבודתך המתמשכת והנפלאה, שאין דומה לה.

את אפרת פגשנו כשחיפשנו מעצבת שתוביל את השיפוץ בביתנו. אפרת הגיעה ביום קיץ חם אל מעוננו. בו במקום התאהבנו בה שנינו. אפרת היתה מלאה כרימון ברעיונות יצירתיים לשידרוג הבית, אותם תיארה בהתלהבות ובמקצועיות. היה ברור שמדובר כאן באשת מקצוע מעולה בעלת מגע יד מיוחד וסגנון משובח, ובה בעת, ולא פחות חשוב, באדם מקסים שתענוג לשתף עמו פעולה. היתה זו הפעם הראשונה שהרגשנו שאנו מוכנים להפקיד את תכנון הבית בידי מישהו, סמוכים ובטוחים שאפרת היא זו שתוביל אותנו לחוף מבטחים. וכך יצאנו לדרך.

אכן הרושם הראשוני לא איכזב. המילה "שיפוץ" ובעיקר הבלאגן האמור להתלוות אליו, עוררו בנו פחד, אך נועם הליכותיה של אפרת המיס את החששות. היעילות והמהירות אשר איפינו את הצוות המעולה שאפרת הביאה עמה תרמו לתחושת הבטחון וההתקדמות. עוד קודם לכן, אפרת יצאה איתנו ל"מסע קניות" של כל החומרים שישמשו בשיפוץ: החל ממרצפות לשירותים, אסלות, קרמיקה לקירות באמבטיות ובמטבח, מנורות וברזים וכלה ברהיטים: שולחנות, ספה, כורסאות, שטיח ומנורות בכל רחבי הבית. בסבלנות אין קץ שוטטה איתנו בין החנויות ושלפה את הדברים היפים ביותר בכל חנות. בה בעת היתה קשובה לטעם שלנו ורגישה להמיית לבנו בכל עניין ועניין, כשחיוך ונועם נסוכים תמיד על פניה. כשלא מצאנו, המשיכה לשוטט לבדה עד מציאת ה"דבר הנכון", ותמיד בסבלנות, באהבה ובאיכפתיות עד בלי די. אפרת המשיכה ללוות אותנו בנאמנות עד לסיום התהליך.

והתוצאה? מקסימה!

תודה לך אפרת מכל הלב. קשה להאמין, אבל איתך-השיפוץ, ולא רק התוצאה היפה, היה לחוויה מרוממת ומהנה.

אוהבים מאוד ומודים לך על הכל.

מיכל סחף - הבושם 35 עין חמד

אפרת היקרה,
הדירה שקנינו הפכה לבית חלומות. עם מגבלות קונסטרוקטיביות לא פשוטות ולחץ זמן, תכננת לנו בית מקסים, חמים ונוח, שבו החלל מנוצל היטב ומתאים בדיוק לצרכים הלא-לגמרי סטנדרטיים שלנו (ושל החתולים…), והריהוט, התאורה ושאר הפריטים משלימים אותו להפליא.
תודה על תהליך עבודה מהנה, יצירתי ודינמי שבו מצאנו את שביל הזהב בין הרצונות וההרגלים שלנו לחזון העיצובי שלך.
במקומות שבהם התעקשנו נגד דעתך, עשית את המקסימום, לשלב את מה שרצינו בלי להתפשר על הסגנון ועל הפרקטיות של הבית.
קישרת אותנו לבעלי מקצוע טובים שעשו את מלאכתם נאמנה, הפכו את השרטוטים למציאות ועמדו בלוח הזמנים כך שהבית היה מוכן ליום המעבר.
כל מי שנכנס מתפעל (ובצדק!), ונשמח להראות את הדירה לכל מי שירצה.

פרופ' בנימין פישר - זרחי 9 רמות ירושלים

הנדון: גב' אפרת סגל – ארכיטקטית
לפני שנתיים קניתי "על הנייר" דירה בירושלים. זו פעם ראשונה שקניתי דירה חדשה בשלבי תכנון, ולא היה לי מושג כיצד הופכים דירה על הניר לדירה מושלמת לפי טעמי. קיבלתי שלושה שמות של ארכיטקטים שיכולים לעזור, ולאחר שיחת טלפון עם כל אחד/אחת מהם בחרתי באפרת סגל. למזלי הגדול.
אפרת תכננה לי דירה שונה במהותה ממה שהקבלן תיכנן. היה צורך להרוס קירות ולבנות חדשים. אפרת עשתה זאת בידע ובתבונה לא רגילים. היות ואני אדם עם מגבלות, תכננה את הדלתות ואת האביזרים שיקלו על אנשים עם כסאות גלגלים. דברים שלא ידעתי: איפוא החנות הכי טובה לקנית מוצרי חשמל? מהם המוצרים הכי מתאימים? איפוא קונים רהיטים יפים ואיכותיים? איזה נגר וקבלן פנים יש לשכור שיעשה עבודה טובה? כל אלו ושאלות נוספות שאין לי בהם שום ידע, נענו ע"י אפרת במקצועיות ובהתחשבות לא רגילים.
אפרת חיפשה ומצאה את כל המקומות הנכונים, ונלחמה על הורדת מחירים כאילו זו היתה דירתה שלה. למזלי טעמינו דומים ולכן התכנון וקנית הרהוט והאביזרים נעשו בדרך נעימה ללא חילוקי דעות. הקבלן והנגר ששכרה היו מעולים ועבדו מהר ובלי סחבת.
הדירה כעת מוכנה לאחר שנתיים. היא יפה מאד, פונקציונלית ולפי טעמי.
אני מרגיש כלפי אפרת כאילו היא קרובת משפחה אהובה, ואני אסיר תודה לה עבור כל מאמציה טעמה הטוב והמקצוענות הנדירה שלה.
אשמח להראות את הדירה לכל מי שיחפוץ לראות את עבודתה של אפרת.

סיון רהב-מאיר וידידיה מאיר - משכנות האומה ירושלים

לפני כשנתיים רכשנו דירה מקבלן, וידענו שנצטרך להתאים אותה למשפחתנו, לאורח חיינו, לחלומותינו השונים לגבי העיצוב, לאילוצי הקבלן וגם לתקציב…
לאחר בחינה של כמה וכמה אנשי מקצוע הגענו לאפרת סגל. ראינו עבודות שלה ובמקביל התרשמנו מאישיותה, סבלנותה ותשומת הלב שלה לאילוצים שלנו, ובחרנו בה בשמחה.
אפרת ידעה להגדיר היטב את תפקידה בפרויקט, החל מהבנת הצרכים היום יומיים שלנו ועד ביצוע ה"פרוגרמה".
אפרת ידעה לשלב את תכניות הקבלן, להגדיר את השינויים הנדרשים מול אנשי המקצוע של הקבלן, ולאזן בין החלומות לתקציב.
אפרת ליוותה אותנו בכל השלבים של תכנון הפריטים, בחירת החומרים אצל הספקים השונים של הקבלן וספקים נוספים שהציגה לנו, וכן סייעה בפיקוח על אתר הבנייה.
אפרת הפגינה בעבודתה יצירתיות לפתרונות ייחודיים, אסתטיקה, גמישות בדיונים תוך הקשבה לצרכים, אבל בלי התפשרות על איכות ועמידה על פרטים קטנים.
הזהירו אותנו מפני עמידה בלוחות הזמנים בענף זה, אך אפרת הוכיחה שאפשר גם להבטיח ולעמוד בלו"ז המתאים לפרויקט.
אנחנו נרגשים לקראת קבלת דירתנו הקיץ, וכמובן אפרת תהיה שם אתנו לביקורת הקבלה של הדירה מצד אחד ולהשלמת פריטים שדחינו החלטה לגביהם לאחר הכניסה לדירה.
ומהרגע שהיא תסיים אתנו את הפרויקט – אנחנו ממליצים עליה גם לכם…
בברכה

פרופ' גיורא קריצמן - סחלב 15 רעננה

שיפוץ דירה כידוע זאת חוויה. אצל רבים זאת חוויה קשה אצלנו שיפוץ עם אפרת סגל הייתה חוויה של בנייה ויצירה ברוח טובה.
הפרויקט התחיל בשיחות מאוד פתוחות על הצרכים ועל החלומות. כיצד אנו חיים , המנהגים המסורות וכמובן הצרכים. את כל הרשימות הארוכות העבירה אפרת סגל לתכנית.
ואכן צעד אחר צעד בנינו ביחד את תבנית המשכן החדש שלנו.
אפרת מאוד יצירתית. יש לה ראייה מרחבית מדהימה ורעיונות נהדרים למתן פתרונות לצרכים המיוחדים שלנו.
אפרת נעימת הליכות בעלת קשב ורצון רב למצוא את הפתרונות המיטביים לפרויקט והכול תוך התחשבות בתקציב, באסטטיקה ובכללים האדריכליים המוקפדים על ידה.
לסיכום: התחלנו את הפרויקט כחלום וביחסים ענייניים בין לקוח ואדריכלית וסיימנו את הפרויקט כידידים. שיפוץ דירתנו עם אפרת עבורנו – חוויה לחיים והדירה – התגשמות החלום ליצירה.

עורך דין אהוד גרי

לפני כשנתיים החלטנו להפקיד בידי אפרת סגל לתכנן בעבורנו דירה להשקעה. מדובר היה בחלל קטן יחסית שבמבטנו הבלתי מקצועי בעליל לא ניתן היה להפיק ממנו הרבה בטח לא דירה שתשביע את רצונם של דיירים הפוטנציאליים – בטח ובטח לא במסגרת התקציב שעמד לרשותנו.
להפתעתנו ולשמחתנו אפרת עמדה במשימה זו באופן מעורר השתאות. די אם נאמר כי לאחר סיום העבודות שקלנו אנו להתגורר בנכס בעצמנו!!!
בזכות אפרת גם לא חרגנו בכלל ממסגרת התקציב – דבר הראוי כשלעצמו לציון ולשבח.
אפרת ליוותה אותנו בנאמנות במקצועיות ובמסירות משלב הסקיצה ועד למסירת המפתח כשהיא נוטלת על עצמה את כל "כאבי הראש" הכרוכים בתכנון ובפיקוח.
אפרת הייתה זמינה תמיד, וכל פנייה שלנו נענתה בזמן קצר ובמענה מקצועי ויעיל.
לסיכום אם אתם בעניין של בנייה או שיפוץ; ואתם מחפשים אדריכל שייתן לכם ראש שקט, ביטחון ועמידה בתקציב מוגבל- נמליץ לכם בשמחה על אפרת.

שגרירות ארצות הברית

"לכל המעונין:
בהנאה רבה אנו רוצים להמליץ על שירותי עיצוב הפנים של אפרת סגל. אפרת עיצבה מחדש את המשרדים שלנו במרכז האמריקאי בירושלים. אנו מרוצים מאוד מהתוצאות….."

לצפיה בהמלצה

דינה וגדעון פישמן - קולונימוס 3 תל אביב

לאפרת היקרה,
החלטנו לשפץ את דירת הילדות שלי בתל אביב. הדירה הישנה בת שני חדרים ומרפסת הפכה לדירה מדהימה של שלושה חדרים מרווחים.מהרגע הראשון שנפגשנו התקשורת בינינו זרמה ונוצר קשר חם ונעים. ראינו מיד שנוכל לעבוד ביחד. את בדקת ביסודיות מה הציפיות והחלומות שלנו והצגת לנו מספר הצעות. ההצעה המעניינת ביותר מצאה מאוד חן בעינינו והחלטנו לבצעה.ליווית אותנו לאורך כל תהליך השיפוץ, פיקחת על בעלי המקצוע ועזרת לנו רבות בבחירת האלמנטים השונים שנותנים לדירה את אופייה המיוחד.בעלי המקצוע שהמלצת לנו לבחור מתוכם היו כולם יעילים, מקצוענים ורציניים.הפגנת יצירתיות, מקצועיות, יסודיות וסבלנות רבה.אנו נהנים מכל רגע שאנחנו בדירה והתוצאה הנפלאה מעוררת התפעלות רבה מכל המבקרים.
בברכה

יהודית שנהר - מגדל ים, מודיעין

אפרת לוותה אותנו מהיום שהחלטנו לקנות את הדירה "על הנייר" ועד לכניסתנו אליה לאחר שנתיים וחצי.
ייחודה של אפרת הוא ביכולתה להכין תוכנית אדריכלית ועיצובית המותאמת לאורח החיים של הקליינט. היא קשובה לצרכיו, לאורח חייו, לטעמו, לתקציב שעומד לרשותו ולאילוצים השונים שתמיד קיימים. יש לה יכולת מדהימה למצוא פתרונות ייחודיים לצרכים של הקליינט ורמת הקפדתה על כל פרט ופרט וכמו כן על האיכות והאסתטיקה ראויים לציון מיוחד.
אשמח להמליץ עליה לכל המעוניין.
ניתן לפנות אלי בטל' 0506910221
יהודית שנהר

אסתר סבח - אריה בעהם 3/3 ירושלים

במשך שנים רבות התגוררתי עם ביתי בת ה – 30 בדירה גדולה בת 140 מטר בירושלים. הבית היה אמנם גדול ומרווח אבל לא היה מתוכנן בהתאם לצרכינו. כשהחלטתי לשנות את המצב בחרתי את אפרת לאחר שחשתי שהיא תבין את צרכינו ותוכל לתרגם אותם בצורה הטובה ביותר לתוכניות.לאחר למידה מעמיקה של אורחות חיינו אפרת הציעה לתכנן דירה מרכזית עבורי ועוד יחידת דיור נוספת עבור ביתי, כדי שכל אחת מאיתנו תוכל להנות מפרטיות מלאה. התוצאה היתה מאד לשביעות רצוננו. מדירה גדולה אך חשוכה ומבוכית זכינו בדירה מוארת, יפה ומחולקת בצורה הטובה ביותר.
במהלך העבודה הציעה לנו אפרת כמה אפשרויות לתכנון, המליצה ואיפשרה לנו לבחור באפשרות המתאימה לנו ביותר. למרות ששינינו את דעתנו מספר פעמים גילתה אפרת גמישות וסבלנות וגם הצליחה לפתור בהרבה יצירתיות בעיות שצצו.
אפרת הייתה תמיד זמינה והגיעה לשטח כדי לפקח על העבודות.
לא האמנתי שבתקציב שהקצבתי לשיפוץ ניתן יהיה לעשות שינוי כזה משמעותי, שישנה את חיינו מהקצה אל הקצה.
אני מאד מרוצה מהתוצאה וממליצה על אפרת בכל לב.
אסתר סבח

מאיר כפיר - הבנאי 9 בית הכרם ירושלים

"אפרת סגל עיצבה לנו דירה בת שלושה וחצי חדרים בבית הכרם. היא עמדה בלוח זמנים צפוף, ועבודתה הצטיינה ביצירתיות, בטוב טעם ובירידה לפרטים. אני ממליץ עליה בכול לב."

צרו קשר עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ! 050-4214557
הכנס שם מלא

Invalid Input

כתובת מייל לא תקינה

כתובת מייל לא תקינה