תכנון ועיצוב פנים

הסטודיו מתמחה בעיקר בתכנון פנים של חללים ובעיצוב דירות ובתים פרטיים, יד שנייה או חדשים

 תהליך העבודה מתחיל בהבנת צרכי הלקוח וכולל הכנת סקיצות רעיוניות מתוכן תבחר אופציה מועדפת.

הכנת תכניות עבודה וכתבי כמויות לביצוע, עזרה בבחירת בעלי מקצוע, ליווי לבחירת חמרי גמר, פיקוח על הביצוע בכל השלבים, בחירת רהיטים ופריטים משלימים וליווי עד לסיום העבודה. תהליך העבודה מתחיל בפגישת היכרות ראשונית לא מחייבת עם הלקוחות הפוטנציאליים.

תהליך העבודה

פגישת תיאום ופרוגרמה

בפגישת העבודה הראשונה נדבר על הבית החדש שלכם, על אורח החיים, הצרכים, הרצונות לעתיד, והסגנון המועדף. נגדיר את התקציב ונקבל החלטות לגבי התכנון והעיצוב.

הכנת סקיצות ופרזנטציה

לאחר שרטוט תכניות אציג בפניכם כמה אופציות שעונות על כל הדרישות שלכם וכוללות את כל פרטי התכנון, החל מחלוקת החדרים ועד למיקום שואב האבק. האופציה הנבחרת תעובד לתכנית עקרונית סופית עד לשביעות רצונכם המלאה.

תכניות עבודה ומכרז

על גבי תכנית מערך הריהוט שבחרתם אוסיף את תכניות העבודה - הריסה, בניה, חשמל, אינסטלציה, ריצוף, מיזוג, אלומיניום ועוד, ואכין כתב כמויות ומפרט טכני שיהוו בסיס להצעת המחיר של הקבלנים.

תכנון נגרות אומן

כגון, מטבח, ארונות חדרי הרחצה, ארונות קיר ועוד. עבודה ישירה מול הנגר, בחירת חמרים צבעים ופרזול.

ליווי בבחירת חומרים

לפי הסגנון והתקציב נבחר יחד את החמרים והפריטים של הבית – ריצופים וחיפויים, ברזים, כלים סניטריים, גופי תאורה רהיטים ועוד. המפגשים בחנויות יהיו תמיד ממוקדים והבחירות מדויקות.

ליווי הבניה

אני מבקרת באתר עד לסיום הבניה המוצלח, כדי לוודא שהתוכניות מבוצעות בדיוק בהתאם להנחיות שלי וגם כדי לפתור בעיות המתעוררות במהלך הבניה.

האבזור הסופי של הבית

לקראת סיום השיפוץ כדי לקבל את המראה המושלם והגמור של הבית אלווה אתכם בבחירת הוילונות, התמונות ובהעמדת הריהוט והחפצים.

שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע וספקים

לאורך השנים צברתי מגוון רב של בעלי מקצוע וספקים מנוסים ומקצועיים המספקים שירות מעולה ומוצרים איכותיים. יחד איתם כל פרויקט מתבצע באופן מושלם תוך עמידה בזמנים ובמסגרת התקציבית.

שלחו הודעה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:
דילוג לתוכן